Dovanos, kurių vertė keleriopai didesnė už kainą

 

Šiais laikais prekyboje įmanoma gauti beveik viską. Tik kodėl žmonės vis dar dovanoja niekam nereikalingus molinius namukus, dekoratyvines žvakes ir kitokius niekus, kurie dulka lentynose, kol po kelerių metų išdrįstama juos išmesti? Teisybė, labai sunku ką nors padovanoti žmogui, kuris yra turtingas ir tarsi viską sau gali nusipirkti pats… Visgi ir tokiems galite padovanoti taip, kad sujaudinsite iki ašarų! Keletas paprasčiausių patarimų padės Jums atrasti tokią dovaną, kuri brangiam žmogui bus kelis kartus vertingesnė, negu Jūsų už dovaną sumokėta kaina.

Tikrai vertinga dovana išreiškia mūsų požiūrį į tą žmogų, kuriam teikiame dovaną. Pasidomėkime iš anksto, kuo žmogus domisi, ką vertina, ką jis mielai norėtų turėti, bet pats sau nepirktų (nes per brangu arba tai daugiau prabangos, o ne pirmo būtinumo prekė ir pan.)

Principas yra nesudėtingas: kuo dovana asmeniškesnė, skirta vien tik tam žmogui (vienetinė arba vieninelė tokia pasaulyje) – tuo geriau.

Svarbiausia pasilikti pakankamai laiko dovanos įsigijimui arba gamybai pagal individualų užsakymą – įdomiausios dovanos kartais neįmanomos per vieną dieną…

Kas gali būti asmeniško? Nesuskaičiuojama galybė įvairiausių vienetinių dovanų! Pvz., tortas su valgoma fotografija ant viršaus, populiarus animacinis filmukas su būtent Jūsų balsu įgarsintu pagrindiniu herojumi, kompaktinis diskas su būtent tam žmogui sukomplektuotomis dainomis, konkrečiai progai skirta personalinė interneto svetainė (reikalui esant, ji gali būti neprieinama kitiems ir matoma tik jūsų sveikinamam žmogui), gintarais apklijuotas vardinis gėrimo butelis, į patį netikėčiausią daiktą įmontuotas stalinis laikrodis ir t.t. ir pan.

Jei nežinote kur tokią absuliučiai vienetinę originalią dovaną gauti ar kokybiškai pasigaminti – kreipkitės į mus. Mūsų idėjų kūrėjai, profesionalūs dizaineriai ir gamybininkai jau kūrė dovanas Prezidentui, užsienio firmų vadovams ir kitiems išrankiems žmonėms. Dovanų idėjų mes turime tiek, kad rekomenduosime kuo ypatingesnę vienetinę dovaną ir Jūsų svarbiam žmogui.

Nustebsite, bet superinė dovana, kokios niekas kitas dar nėra gavęs pasaulyje, dažniausiai kainuoja nei kiek ne daugiau, negu pinigų sumos, kurias Jūs su draugais susimetate eilinei dovanai per eilinį gimtadienį.

Tad klauskite mūsų drąsiai – mielai padėsime! KONTAKTAI

 

 

KFM / Pixelio nuotrauka

Reklama

2 responses to this post.

 1. Posted by Gintare on gegužės 7, 2010 at 1:48 pm

  Ieskau linksmos dovanos pusseserei 20-ojo gimtadienio proga. ji yra linksma tai ieskau linksmos dovanos.

  Atsakyti

 2. Gintare,
  viskas priklauso nuo trijų dalykų:
  – kiek turite laiko dovanai įsigyti,
  – kokią sumą galite skirti dovanai,
  – koks Jūsų pusseserės gyvenimo būdas (pvz., gyvena studentų bendrabutyje?), kuo domisi, kas jai būtų vertybė.

  DovanuPatarejas.LT

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: